No Blog Title Set

O nas

Gabinety Terapeutyczne „Pod Skrzydłami Mądrej Sowy” w Ostrowie Wielkopolskim powstały z myślą o kompleksowym wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży. Pragniemy wyjść naprzeciw problemom rozwojowym, językowym, edukacyjnym, emocjonalnym i sensorycznym. Chcemy, aby to było miejsce przyjazne dzieciom, w którym każdy czuje się komfortowo i bezpiecznie. Dla Nas, bardzo ważnym ogniwem terapii są rodzice, z którymi chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, by mogli razem z nami wspierać swoje dzieci w prawidłowym rozwoju.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy dzięki swoim kwalifikacjom i doświadczeniu zapewnią swoim podopiecznym profesjonalną diagnozę, terapię i wsparcie. Naszym założeniem jest praca zespołowa, bo tylko holistyczne i wielopłaszczyznowe podejście daje zamierzone oraz trwałe rezultaty. Indywidualizujemy proces terapii, dobierając odpowiednie formy, środki, treści i techniki pracy dla harmonijnego rozwoju każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia w naszych gabinetach.

NASI TERAPEUCI

 

 

Oksana Alieksova

Absolwentka Uczelni Muzycznej Pirogovodsku, nauczyciel muzyki i tańców współczesnych, kierownik wielu zespołów, dyregent chóru i organizator festiwali i koncertów. Wykładowczyni w szkole średniej, specjalistka w zakresie muzyki i choreografii.

Osiągnięcia:

W ciągu 15 lat wychowała mistrzów Ukrainy, finalistów Pucharu Świata. Zwycięstwa na Międzynarodowych Festiwalach w Grecji, Turcji, Polsce, Bułgarii i Gruzji.

Ilona Tęsiorowska

mgr Psychologii , Opiekunka dziecięca, Wykładowca wyższego nauczania. Kurs w zakresie Psychologia Zarządzania w Centrum Kształcenia Ustawiczego i Otwartego w Łodzi. Zmysłoladia – zabawy zmysłowe i sensoryczne w pracy z dziećmi zorganizowane przez Grupę Szkoleniową FUNimiki.Dr Myśli Główka: zabawy badawcze i eksperymenty w pracy z dziećmi zorganizowane przez Grupę Szkoleniową FUNimiki.

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im Adama Mickiewicza oraz psychologii dzieci i młodzieży. Nauczycielka języka angielskiego w szkołach, przedszkolach i firmach. Psycholog – wspieranie w rozwoju, wczesna diagnostyka okresów kryzysu w rozwoju, profilaktyka okresów kryzysu w rozwoju.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.