No Blog Title Set

O nas

Gabinety Terapeutyczne „Pod Skrzydłami Mądrej Sowy” w Ostrowie Wielkopolskim powstały z myślą o kompleksowym wspieraniu rozwoju dzieci i młodzieży. Pragniemy wyjść naprzeciw problemom rozwojowym, językowym, edukacyjnym, emocjonalnym i sensorycznym. Chcemy, aby to było miejsce przyjazne dzieciom, w którym każdy czuje się komfortowo i bezpiecznie. Dla Nas, bardzo ważnym ogniwem terapii są rodzice, z którymi chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, by mogli razem z nami wspierać swoje dzieci w prawidłowym rozwoju.

Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy dzięki swoim kwalifikacjom i doświadczeniu zapewnią swoim podopiecznym profesjonalną diagnozę, terapię i wsparcie. Naszym założeniem jest praca zespołowa, bo tylko holistyczne i wielopłaszczyznowe podejście daje zamierzone oraz trwałe rezultaty. Indywidualizujemy proces terapii, dobierając odpowiednie formy, środki, treści i techniki pracy dla harmonijnego rozwoju każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia w naszych gabinetach.

NASI TERAPEUCI

Oksana Alieksova

Absolwentka Uczelni Muzycznej Pirogovodsku, nauczyciel muzyki i tańców współczesnych, kierownik wielu zespołów, dyregent chóru i organizator festiwali i koncertów. Wykładowczyni w szkole średniej, specjalistka w zakresie muzyki i choreografii.

Osiągnięcia:

W ciągu 15 lat wychowała mistrzów Ukrainy, finalistów Pucharu Świata. Zwycięstwa na Międzynarodowych Festiwalach w Grecji, Turcji, Polsce, Bułgarii i Gruzji.

Ilona Tęsiorowska

mgr Psychologii , Opiekunka dziecięca, Wykładowca wyższego nauczania. Kurs w zakresie Psychologia Zarządzania w Centrum Kształcenia Ustawiczego i Otwartego w Łodzi. Zmysłoladia – zabawy zmysłowe i sensoryczne w pracy z dziećmi zorganizowane przez Grupę Szkoleniową FUNimiki.Dr Myśli Główka: zabawy badawcze i eksperymenty w pracy z dziećmi zorganizowane przez Grupę Szkoleniową FUNimiki.

Martyna Nawrocka

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu im Adama Mickiewicza oraz psychologii dzieci i młodzieży. Nauczycielka języka angielskiego w szkołach, przedszkolach i firmach. Psycholog – wspieranie w rozwoju, wczesna diagnostyka okresów kryzysu w rozwoju, profilaktyka okresów kryzysu w rozwoju.

Justyna Olek

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego. Nauczyciel Wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa. Trener Umiejętności Społecznych. W trakcie studiów podyplomowych Pedagogika specialna: Edukacja Terapia i wspomaganie osób w spectrum autyzmu. Terapeuta integracji
sensorycznej. Nauczyciel dzieci i młodzieży szkoły podstawowej i średniej
.

Mam na imię Gabrysia i od 3 lat jestem instruktorem Polskiego Związku Szachowego. Szachy pokochałam już w wczesnym dzieciństwie bo zaczęłam grać, kiedy skończyłam niecałe 5 lat. Pochodzę z szachowej rodziny wiele sukcesów na koncie ma mój tata Szymon Pieczewski ( Prezes Wielkopolskiego Związku szachowego, Wiceprezes Polskiego Związku Szachowego) oraz moja siostra. Uwielbiam dzielić się z moimi umiejętnościami gry z innymi. Szachy pozwalają najmłodszym rozwijać takie podstawowe umiejętności takie jak skupienie, logiczne myślenie czy podejmowanie przemyślanych decyzji.